Hizmetlerimiz

Ağız-diş sağlığı ve estetiği için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktada karşılıyoruz.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, ağız içerisinde daha iyi bir gülüş elde etmek için yapılan uygulamaların tümünü içeren hizmetimizdir.

Emax Porselen

Emax porselen diş tedavisi, diğer diş tedavilerinden ayrı bir yöntemdir. Emax porselenin avantajı tedavide metal kullanılmamasıdır. Dolayısıyla bu da hastalar açısından daha fazla referans sağlayan bir tedavidir. Metal alerjisi olan hastalara rahatlıkla uygulanabilen bir tedavidir

Dolgu ve Kanal

Dolgu, çürük nedeniyle zarar görmüş bir dişe, normal fonksiyonunu ve görünümünü kazandırmanın bir yöntemidir.

Tel Tedavisi - Ortodonti

Ortodonti tedavisi dişlerdeki çarpıklık çene uyumsuzluğu gibi sorunları tedavi eden bilim dalıdır. Bu tedavileri gerçekleştiren hekimlere ortodontist denir. Ortodonti tedavisi aynı zamanda çene cerrahisini de içine alan bir alandır.

İmplant Uygulaması

Çekilen dişin yerine vida dişin eklenerek üzerine zirkonyum türü bir kaplama koyulmasıdır. Tek bir diş eksikliğinden çoklu diş eksikliğine kadar neredeyse bütün tedavilere alternatif oluşturabilen bir diş tedavisidir.

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum diş kaplama tedavisi diş hekimliğinin estetik diş hekimliği alanına giren tedavilerden biridir. Zirkonyum kaplamalar ile gerçekleştirilen tedavi doku uyumu ve doğal görüntüsü açısından bugünkü yeni nesil en yüksek kaliteye sahip tedavilerden biridir.