Hakkımızda

Kimiz?

Özel Kılıçkaya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde gelişen tüm diş teknolojilerini kullanarak uzman kadromuzla sizlere Ankara'da genç bir kadroyla hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizde uluslararası standartlarda sterilizasyon ve dezenfektasyon uygulanır. Kalite anlayışımız, yüksek kalite standardında mazlemeler kullanılarak, profesyonellerce yapılan tedavilerdir.

Bizim için profesyonellik hastayla sıcak bir iletişim kurarak, hastanın tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmek için, doğru bir teşhisle başlar.  Kliniğimiz prensip olarak hastalarımızın ağız sağlığı için estetik ve konforlu kullanabileceği dişlere imza atmak öncelikli hedefimizdir. Çünkü ağızda yapılacak 1 mm’lik ufak bir değişikliğin içten bir gülümsemeye dönüşebileceğini ve içinde ki potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda asıl değiştirebileceğinin farkındayız.

Değerlerimiz

Her zaman daha iyisinin olabileceği bilincinde ve değerlerimiz doğrultusunda anışanlarımıza daima doğru hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

01.

İnsan Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı alanında koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde uygun ekonomik koşullarda herkese sunmak.

02.

Sürekli Gelişmek

Ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak, dünya standartlarında kurumsal kültürü oluşturmak ve önce insan sağlığı diyerek hizmet vermek misyonumuzdur. Ayrıca ülke koşullarına uygun teknolojleri izleyerek, güler yüzle hastalarımıza hizmet vermek.

03.

Hasta memnuniyeti

Amacımız siz değerli hastalarımızın ağız ve diş sağlığını tedavi ederek estetik bir görünüm ile yaşam kalitenizi arttırmak.

04.

Güvenilirlik

Tedavi hizmeti için bizlere başvuran hastalarımıza gerekli hizmeti bilgilendirerek en iyi şekilde vermek, ahlaki ve etik kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi vermek, doğruluk ve dürüstlükten ödün vermemek.

+90 0532 610 46 42

Ayvalı Mah. 159. Cad. No: 9B, Keçiören - Ankara